VIP Sistemi Nedir?

2016  yılında Joymax'ın JC Planet ile yaptığı ortaklıktan sonra JC Planet oyuna birçok yenilikler getirmiştir. VIP sistemide bunlardan biridir. Bunlar bonze, silver, gold, platinum ve VIP bufflarıdır. Bu bufflar  ne işe yarar ve nasıl elde edilir?

Bronze VIP  

Eğer hesabınızı bronze VIP yapmak istiyorsanız bunun için en az 100 Jc C-Coin veya 100 Joymax silk yükleyip harcamanız gerekiyor. Bronze VIP'in pek faydası yoktur size %5 saldırı oranı, %5hp ve  %5 mp artışı sağlar fakat oyuna tekte giremezsiniz sıra beklemeniz gerekir.

Silver VIP    

Hesabınızın oyuna tekte girmesini istiyorsanız ve düşük maliyetli olsun istiyorsanız ozaman hesabınızı silver VIP  yapmak zorundasınız. Hesabınızı silver buf Yapmak için, en az 300 Jc C-Coin veya 300 Joymax silk yükleyip harcamanız gerekiyor. Eğer ay basında VIP  yaparsanız hesabınız o ay ve sonraki ay olmak üzere 2 ay silver VIP  olmus olur ardından sonraki ay bronze VIP'e düşer. Ayrıca silver VIP  buff size %10 saldırı oranı %5 hp ve %5 mp artşı sağlar.

Gold VIP  

Gold VIP yapmak biraz maliyetli olabilir. Çünkü bunun için en az 1000 Jc C-Coin veya 1000 Joymax silk yükleyip harcamanız gerekiyor. Fakat gold VIP'in avantajları silver VIP'e göre oldukça fazladır. Gold buff size %5 defans %10 hasar ve %10 saldırı oranı artışı sağlar. Ayrıca oyun içi becerileri kontrol eden bir macro sunar. Bununla canavarlara saldırmak için gerekli becerileri ayarlayıp sadece canavarın üstüne tıklamanız yeterli. Gold VIP'te  silver gibi 2 ay sürer ardından 1 ay silver VIP olarak kullanırsınız ondan sonraki ayda bronze VIP'e  düşer.

Platinum VIP  

İleri seviye oyuncuların kullandığı yüksek maaliyetle elde edilen VIP 'tir. En az 5000 Jc C-Coin veya 5000 Joymax silk yükleyip harcamanız gerekiyor. Buda diğer vipler gibi 2 ay sürer ve ardından 1 ay gold vip olarak kullanırsınız ve onun ardından bronze vipe düşer. Bunda da gold VIP'teki  gibi macro vardır fakat platinum da canavarlara tıklamanız gerekmez belirli bir alan belirlersiniz ve o alandaki canavarlara saldırır.

VIP VIP  

Birçok oyuncunun elde etmek istediği fakat nadir oyuncularda bulun VIPtir . Bu VIP oyun genelinde 1 ay içinde en çok Jc C-Coin veya Joymax silk harcayan 10 kişiye verilir. Yani oyun genelinde sadece 10 kişide bulunur ve 1 ay sürer, ardında 2 ay platinum, 1 ay silver, ve sonrada bronze VIP e düşer. Ayrıca VIP buff %10 defans, %20 hasar, %10 saldırı oranı, %10 bertaraf oranı, %10 hareket hızı artışı saglar ve %110 berzerk edinme oranını arttırır ve vahşi savaşçı modu 20 saniye daha uzun sürer. Aynı zamanda platinum VIP'te  bulunan mocroda mevcuttur.